מי מה למה

מהפיכת הקול מתרחשת כאן ועכשיו. בדומה למהפכת המובייל, מהפכת הטלוויזיה ומהפכת התקשורת הכתובה, אנו בפתחו של עידן חדש ומרתק, עידן של עוזרות קוליות אישיות, שיש בכל אחד ממכשירי הסמארטפון שאנחנו מחזיקים, וברמקולים הביתיים החדשים.

חברת המחקר גרטנר צופה שכבר בשנה הבאה חצי מהחיפושים באינטרנט יבוצע על ידי קול.

בארה״ב לכל אדם חמישי יש עוזרת קולית אישית. 

המהפיכה מתקרבת בצעדי ענק ומתפתחת למדינות נוספות, ובעצם העתיד כבר כאן.

Voicey נולד מתוך צורך לכתוב על המהפיכה הזו, בעברית, ולהוות מקור ידע והשראה בנושאי עוזרות קוליות, אינטיליגנציה מלאכותית ושירותים קוליים.

me2

מי אני?

גלית גלפרין ,אשת מוצר, יועצת בנושאי מוצרים דיגיטליים וקוליים, מרצה על ניהול מוצר באוניברסיטת רייכמן, מעבירה סדנאות מוצר ו UX לארגונים וחברות.

מקימת הסקיל הראשון בעברית -The voicey cast, וזוכת ההאקתון הקולי של מט״ח – MINCET למוצרי למידה קוליים לבתי ספר בכיתות ה-ז.

 

הסיפור שלי מתחיל לא מעט שנים אחורה, כשהתחלתי לעבוד על מוצרי תוכן סלולרי, שהיו בנויים (אז) על שירותי ivr.

אלה שאתם מחייגים אליהם וצריכים לנווט בתוך תפריט ארוך ארוך. פעם היו משחקים ככה אפילו טריוויה.

מאז אני בונה מוצרים דיגיטליים ושוק התוכן עבר כברת דרך, מהמסך הגדול למסך הקטן, ומהמסך הקטן שוב לנקודות של שירותים קוליים, שאמורים לפשט בעיות יום יומיות, ולפגוש את הצרכן בנקודות שונות במסע הלקוח שלו.

המהפכה הזו מרגשת אותי ברמה האישית כי מדובר בשינוי הרגלי הצריכה של כל אחד ואחת מאיתנו, ובפיתוחים עתידיים שאפשר רק לדמיין אותם היום – החל מתעשיית הרכב,  דרך בתים חכמים, ועד שירותים לבעלי מוגבלויות שפותרים בעיות שעד היום לא היה להם מענה.

תסתכלו קדימה ותראו.

לתיאום פגישה, הרצאה או סתם לקפה – מוזמנים ליצור איתי קשר 🙂

ואם הגעתם עד כאן- אתם יכולים לקבל ישר לאינבוקס שלכם ,פעם בשבוע, כמה דברים שישאירו אתכם מעודכנים